ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ
 
İLETİŞİM
 
KURUMSAL / ŞİRKET PROFİLİ
 
Atermo mobilyanın kurucusu Yaşar Atalay, kurulduğu 1980 yılından bu güne kadar artan deneyimi ve kapasitesiyle çağdaş mobilya anlayışının tüm ürünlerine yansıtarak sektörün ön sıralarına yerleşmeyi başarmıştır.


Atermo mobilya İzmir karabağlar' da 1000 m2 kapalı alanda en güncel teknolojileri kullanarak ahşap iskelet ve mobilya oturma grupları üretimi yapmaktadır.


Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten Atermo mobilya, ana malzemelerini özenle seçmekte insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. Bu konuda avrupa normlarına uyulmakta, kanserojen etkisi bulunmayan E-1 normunda kayınağacı kullanılmakta ayrıca sağlığa zararlı madde içermeyen ve yüksek kaliteli ithal cilalar tercih edilmektedir.


Sonuç olarak farklı fiyat seçenekleri ve tasarım zenginliği içeren ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında büyüyen ve güçlenen yapısıyla Atermo mobilya taleplere en doğru, ekonomik, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaya devam edecektir.
 
ATERMO MOBİLYA | FABRİKA: 630/1 Sokak No:49 Karabağlar-İZMİR - MAĞAZA: 661 Sokak No:42 Karabağlar-İZMİR TELEFON: +90 232 264 95 94 (PBX)